TR  /  EN
Fiba Faktoring
KURUMSAL
Fiba Faktoring Hakkında

Fiba Faktoring, finans sektörünün güçlü ve saygın üyelerinden Fiba Grubu’nun bir üyesi olarak 1992 yılında kurulmuştur. Faktoring sektöründe öncü bir şirket olma hedefiyle stratejilerini belirleyen Fiba Faktoring, güçlü mali yapısı, dengeli müşteri portföyü ve güvenle özdeş markası ile kurulduğu günden bugüne sektöründe örnek firma kimliğini korumaktadır.

Fiba Faktoring’in iş anlayışı;

  • Kaliteli, hızlı ve etkin hizmet sunmak
  • Farklı sektör, firmalara özgü yaratıcı çözümler üretebilmek
  • Etkin risk yönetimi
  • Güçlü müşteri ilişkileri

temelleri etrafında şekillenmiştir.

Şirket, dinamik ve uzman kadrosu ile klasik faktoring hizmetleri sunmanın yanı sıra, yenilikçi yaklaşımıyla müşterilerinin farklı alanlardaki beklentilerini en iyi şekilde cevaplayan özel çözümler üretmektedir.

Finansal piyasalardaki kredibilitesi ile geniş fonlama imkânlarına sahip olan Fiba Faktoring, Factors Chain International (FCI) üyeliği ve uluslararası ilişkilerdeki yetkinliğiyle pazar konumunu sağlamlaştırmaktadır.

Portföyünü farklı sektörlerden müşterilerle oluşturan Fiba Faktoring, 2019 yılında yaklaşık 2,9 milyar TL işlem hacmi gerçekleştirmiştir.

Müşteri memnuniyetine odaklı etkin hizmet anlayışı ve vizyonuyla sektörünün vazgeçilmez oyuncularından olan Fiba Faktoring, bağlı olduğu Grubun ilkelerinden de güç alarak büyümeye devam etmektedir.

Ortaklık Yapısı;

Ortak Ortaklık Oranı (%)
Fiba Holding 56.96
Fina Holding 43.04
Diğer <1
Toplam 100.00

Organizasyon Şeması için Tıklayınız

BİZE ULAŞIN
Paylaş